Výběrové řízení

Jak probíhá celý proces výběru výhodnějšího dodavatele formou hromadného výběrového řízení se společností IQ Tender?

1. Vyplnění přihlášky s maximální vyvolávací cenou
Přijedeme za vámi a společně vyplníte přihlášku, kde bude stanovena vyvolávací (a maximální přípustná) cena pro výběrové řízení na nového dodavatele energií. Přihlášku lze také vyplnit on-line či přes e-mail.
2. Realizace výběrového řízení
Uspořádáme výběrové řízení, kde zohledňujeme výši ceny za dodávku, ale i renomé všech poptávaných dodavatelů a v neposlední řadě všechny poplatky daného dodavatele spojené s průběhem celého smluvního období tak, aby koncová cena pro vás byla co nejpříznivější.
3. Oslovujeme Vás telefonicky s finální nabídkou
Poté vás telefonicky oslovíme s finální nabídkou. Zde získáte konečnou cenu za dodávku, včetně všech poplatků spolu s návrhem smlouvy od vítězného dodavatele.  Od všech zúčastněných dodavatelů vždy vyžadujeme maximální transparentnost smlouvy a jasně uvedené důležité informace (doba platnosti smlouvy, cena dodávky elektřiny, cena dodávky zemního plynu a v neposlední řadě čitelné všeobecné obchodní podmínky).
4. Máte 14 dní na to se rozhodnout
Máte 14 dní čas na to se rozhodnout, zda vám nabízená varianta změny dodavatele vyhovuje a přejete si od nás změnu dodavatele zařídit.
5. Zařídíme výpověď stávající nevýhodné smlouvy
Jakmile se změnou souhlasíte, na základě vámi udělené plné moci zařizujeme výpověď stávající nevýhodné smlouvy na zemní plyn/elektřinu. Zároveň s vaším souhlasem vypracujeme s novým dodavatelem smlouvu na dodávku zemního plynu/elektřiny na předem dojednané období a za předem dojednaných podmínek. Tyto podmínky jsou po celou dobu garantované, dodavatel vám po celou dobu nemůže zdražit, ani zemní plyn, ani elektřinu. Získáte od nás také datum přepokládané změny dodavatele.
6. Začíná dodávka za výhodných podmínek
A je hotovo. Začíná dodávka za výhodných podmínek. Už nic neplatíte, nikam nechodíte, nikam nevoláte, všechno zařídíme my.

Často se ptáte

Co se stane po konci první, výhodné smlouvy?
Dodavatel určitě zdraží, stejně jako tomu bylo v minulosti.

Jak tuto situaci řešíme my? Není třeba se obávat, konce smluv hlídáme vždy za vás, vždy nejpozději 6 měsíců před koncem dané smlouvy vás budeme kontaktovat s nabídkou zapojení do hromadného výběrového řízení na další smluvní období.

Další dotaz
Lipsum
Další dotaz
Lipsum
Další dotaz
Lipsum