Práce, která tě naučí mluvit

Připoj se k mladému a přátelskému týmu a začni s prací, u které se budeš cítit dobře a zároveň získáš nadstandardní ohodnocení až 240 Kč na hodinu při brigádě nebo až 48.000 Kč měsíčně při práci na plný úvazek.

Pre-sales consultant

Připoj se k mladému a přátelskému týmu a začni s prací, u které se budeš cítit dobře a zároveň získáš nadstandardní ohodnocení až 240 Kč na hodinu při brigádě nebo až 48.000 Kč měsíčně při práci na plný úvazek.

Kdo jsme?

Jsme tým mladých lidí, který vám pomůže v orientaci na trhu se zemním plynem a elektřinou. Naučíme vás jak přemýšlet nad výběrem kvalitního dodavatele pro spotřebitele a co všechno je dobře si pohlídat, než podepíšou spolupráci s jedním z více než 60-ti různých dodavatelů. Díky spolupráci s největšími energetickými dodavateli a naší znalosti trhu pomáháme lidem snižovat jejich náklady na energie. Pokud Tě to zaujalo, přijď k nám na pohovor.

Komunikuj s klienty z vlastní databáze

Připrav podklady pro obchodní zástupce

Potvrzuj termíny schůzek po telefonu

Spolupracuj s kolegy na týmových školeních a workshopech

Proč pracovat v IQ Tender

U nás jsou odměny při Tvém zájmu o vlastní rozvoj jednoduše dosažitelné, máš možnost získat celkovou měsíční odměnu přesahující 10 000 Kč.

U nás budeš mít jasnou motivaci pro to být lepší a lepší…a není to jenom o penězích, čekají Tě různé zajímavé školení, které můžeš využít i v soukromí

Možnost práce i na zkrácený úvazek

Flexibilní pracovní doba

Rozvojový program s možností kariérního postupu

Pravidelné firemní soutěže a teambuildingy

Bezplatné občerstvení na pracovišti

Možnost okamžitého nástupu

Pojď využít mentorského a koučovacího přístupu ke svému rozvoji

Přátelský a lidský přístup

Moderní prostory s přátelským kolektivem

Nově vybavené a moderní prostory s dobrou dopravní dostupností v širším centru Brna na Palackého třídě, kde budeš mít občerstvení zdarma.

Přečti si příběhy tvých budoucích kolegů

Do Brna jsem přijela kvůli studiu na vysoké škole, které letos (doufejme úspěšně) dokončím. Studentský život a volnější rozvrh byly ze začátku super, a tak jsem se rozhodla svůj volný čas investovat do brigády. Nechtěla jsem ale skončit u pokladny ve fastfoodových řetězcích, nebo vykládat tovar do regálu v supermarketu, jelikož to jsou v současnosti pozice, kde většina brněnských studentu najde místo. Hledala jsem něco smysluplné, co by mi pomohlo se osobně rozvíjet, získat zkušenosti pro budocoucí praxi a zároveň by šlo o práci, kam půjdu ráno s úsměvem. A přesně tohle všechno jsem našla v IQ Tendru. Aktuálně se věnuji administrativě, personalistice a péči o klienty. Nejvíc mi tahle pozice pomohla rozvíjet mé soft skills. Pro jakoukoliv práci je nutné umět správně komunikovat s business partnery a klienty, což jsem se zde naučila. A především, narazila jsem na  kancl plný skvělých lidí! Co si budeme povídat, hned vás práce baví víc, když okolo sebe slyšíte smích a kolegové vás nakazí dobrou náladou. A v neposledním řadě, je to práce, která přináší příběhy se šťastným koncem. Každý den komunikuji s klienty, kterým jsme ušetřili tisíce korun, nebo je zbavili nevýhodného závazku, do kterého se za pomocí podvodných praktik jiných dodavatelů.
Táňa, 23 let (backoffice)

Služebně už tu patřím k těm starším, jelikož jsem svou jízdu s IQ Tenderem započal čerstvě po odchodu z vysoké školy, kdy jsem za sebou měl pouze praxi za barem v rámci brigády. Začátky (asi jako všude) byly nervoznější, obzvlášť vzhledem k předchozímu působení mimo tento obor. Díky skvělému vedení nadřízených a kolegů jsem se rychle adaptoval a dnes už můžu hrdě říct, že jsem nedílnou součástí skvělého, mladého kolektivu, který se snaží každým dnem zlepšovat život jak sobě navzájem, tak naším zákazníkům. Když si uvědomím, kde jsem byl ještě nedávno, kdy byl můj život buď škola nebo dvanáctihodinová směna za barem, po které jsem si mohl dovolit zaplatit akorát tak ubytování a jednu středu v Caribicu. Jsem moc rád, že jsem překonal počáteční nervozitu a využil tuto příležitost a doufám, že co nejvíce z vás do toho půjde také. Když pomineme benefity jako kancelář kousek od centra Brna a různé firemní večírky, či aktivity, tak věc která mě tu drží nejvíce jsou mladí lidé v mém okolí, díky nimž každým dnem získávám nové zážitky, vědomosti a rozvíjím se nejen pracovně, ale i osobně. Jako třešničku na dortu tu máme vedení, které se neustále snaží jít s dobou a pro všechny vymýšlet různé soutěže, aby nám nikdy nechyběla motivace. Ale samozřejmě tohle vše můžete zjistit na vlastní oči, když se k nám přijdete podívat. 

Petr, 26 let (obchodník)

Co ti nabízíme?

Chci brigádu

Základní odměna 150 Kč za hodinu

Možnost získání výkonnostních odměn ve výši až 90 Kč za hodinu navíc k základu

Možnost volby směn dle tvých možností, případně dle možností tvého rozvrhu 

Chci práci

Základní mzda 30.000 Kč bez dalších podmínek a skrytých chytáků

Možnost získání výkonnostních odměn ve výši až 18.000 Kč měsíčně

Možnost volby pracovního úvazku

Smlouva na dobu neurčitou hned při nástupu

Kontaktní formulář ZDE

    Tvoje jméno a příjmení

    Mám zájem o:
    BrigádaČástečný úvazekPlný úvazek

    Nebo volej na číslo:
    +420 530 333 254